Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Sparre, Victor (1919-2008)
Vinter 1986

Olje på lerret
89x108
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -86

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 82 000