Sparre, Victor(1919-2008)
Vinter 1986
Olje på lerret
89x108
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -86
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 82 000