Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Sitter, Inger (1929-2015)
St. Cado

Olje på lerret
40x45
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden, på blindrammen. Antagelig malt i 1953.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 500