Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn 1947

Olje på lerret
96x135
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 47

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 700 000–900 000

Tilslag NOK 700 000