Hanno, Carl von(1901-1953)
Kystlandskap 1943
Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.h.: Carl v. Hanno 43
Kunst for Varer. (Byttehandelvirksomhet under krigen).
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000