Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Fra Kristianiafjorden 1888
Olje på lerret
69x101
Signert og datert nede t.v.: Jörgen Sörensen 88.
Antagelig fra Son.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Olje på lerret
69x101
Antagelig fra Son.
Vurdering