Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Kølbel, Johannes(1883-1983)
Vinterlandskap

Olje på plate
73x60
Signert nede t.h.: Johs. Kölbel

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00