Kølbel, Johannes(1883-1983)
Vinterlandskap
Olje på plate
73x60
Signert nede t.h.: Johs. Kölbel
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Olje på plate
73x60
Vurdering