Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Disen, Andreas(1845-1923)
Fjellandskap med elv 1919

Olje på lerret
44x68
Signert og datert nede t.v.: A Disen. 1919.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000