Normann, Adelsteen(1848-1918)
Kystlandskap
Olje på plate
47x72
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Olje på plate
47x72
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
NOK 30 000–50 000