Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Kystlandskap

Olje på plate
47x72
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000