Andersen, Harald Oscar(1836-1871)
Fjordlandskap med folkeliv 1860
Olje på lerret
66x85
Noe utydelig signert og datert nedet t.h.: H Andersen 60
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Olje på lerret
66x85
Vurdering