Krohg, Christian(1852-1925)
Til havs
Olje på lerret
40x58
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
40x58
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering