Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Til havs

Olje på lerret
40x58
Signert nede t.h.: C. Krohg

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000