Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Til havs

Olje på lerret
40x58
Signert nede t.h.: C. Krohg

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000