Sinding, Otto(1842-1909)
Fiskerjente 1877
Olje på lerret
115x73
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding Kristiania 1877-
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 55 000
Olje på lerret
115x73
Vurdering