Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Fiskerjente 1877

Olje på lerret
115x73
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding Kristiania 1877-

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 55 000