Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Portrett av forfatteren Johannes V. Jensen 1908

Olje på plate
85x51
Signert og datert oppe t.h.: Heyerdahl 08

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen. Johannes V. Jensen mottok Nobelprisen i litteratur i 1944.

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000