Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Gauguin, Paul René (1911-1976)
Komposisjon 1974

Fargelitografi
76x56
Signert och datert nede t. h.: Paul René Gauguin 1974

Nummerert nede t. v.: 139/240.

Vurdering
NOK 1 000