Geelmuyden, Ola(1858-1944)
Parti fra Loelven
Olje på lerret
80x50
Signert nede t.v.: Ola Geelmuyden.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av blindrammen.
Vurdering
Tilslag NOK 12 000