Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Geelmuyden, Ola (1858-1944)
Parti fra Loelven

Olje på lerret
80x50
Signert nede t.v.: Ola Geelmuyden.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 12 000