Rasmussen, Anton(1842-1914)
Gårdsbruk i fjordlandskap
Olje på lerret
52x73
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen 1866.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Olje på lerret
52x73
Vurdering
NOK 30 000–50 000