Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Willums, Olaf Martinius (1886-1967)
Landskap 1928

Olje på plate
37x45
Signert og datert nede t. v.: O . W. 28

Vurdering
NOK 3 000–4 000