Vinjum, Johannes(1930-1991)
Kvinne med katt 1952
Akvarell, lysmål
25x20
Signert og datert nede t. h.: J V 52
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 6 500
Akvarell, lysmål
25x20
Vurdering
NOK 3 000–4 000