Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Vinjum, Johannes (1930-1991)
Kvinne med katt 1952

Akvarell, lysmål
25x20
Signert og datert nede t. h.: J V 52

Vurdering
NOK 3 000–4 000