Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Bull-Teilman, Gunvor (1900-1996)
I trappen

Olje på plate
30x29
Signert nede t. h.: G Bull-Teilman

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 2 000