Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Bull-Teilman, Gunvor (1900-1996)
4 piker i skogen

Olje på plate
44x50
Signert nede t. v.: G B Teilman

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 4 000