Sohlberg, Harald(1869-1935)
Midnatt 1914
Radering, lysmål
61x78
Signert og datert i platen nede t. h.: Sohlberg 1914
Vurdering
Tilslag NOK 10 000
Radering, lysmål
61x78
Vurdering