Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Sitter, Inger (1929-2015)

Litografi
89x60
Signert nede t. h.: Inger Sitter.

Påtegnet nede t. v.: E.A.

Vurdering