Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Stilleben 1907

Olje på lerret
160x135
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1907

Signert og påtegnet med tittel (antagelig av kunstneren) på baksiden, på blindrammen: "Stilleben Th Holmboe". Påtegnet med annen tittel på lapp, fra Blomqvist Kunstutstilling, på baksiden av rammen: "I haven".

UTSTILT:

Høstutstillingen, Oslo 1907, kat.nr. 14 (?).

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000

Tilslag NOK 400 000