Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Ærfugl i midnattssol

Olje på lerret
120x105
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 125 000