Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Nupen, Kjell (1955-2014)
Flyvende over vann

Olje på lerret
168x129
Signert nede på midten: K. Nupen.

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 110 000