Krohg, Per(1889-1965)
Kystlandskap med mann og båter
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg
Antagelig fra Hvaler.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg
Antagelig fra Hvaler.
Vurdering