Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Krohg, Per (1889-1965)
Kystlandskap med mann og båter

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg

Antagelig fra Hvaler.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000