Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Emblem

Olje på lerret
65x54

Signert og datert av kunstneren på baksiden av lerretet: " K. Nupen 1996". Malt i forlengelsen av utstillingen: "Emblem" på Henie-Onstad Kunstsenter i 1996 og sendt til Tyskland der også deler av utstillingen "Emblem" ble vist.

Galerie Kampnagel, Hamburg Kunsthalle og Kunstverein Karlsruhe, mai-juni 1996.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 23 000 med forbehold