Eriksen, Roar Werner(1948-)
Blå messe
Akryl/olje på lerret
70x63
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: R. Werner Eriksen 98 Blå messe
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00