Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Eriksen, Roar Werner(1948-)
Blå messe

Akryl/olje på lerret
70x63
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: R. Werner Eriksen 98 Blå messe

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00