Diriks, Edvard(1855-1930)
Villa i Sydfrankrike 1918
Olje på lerret
61x74
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1918.
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
61x74
Vurdering