Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Villa i Sydfrankrike 1918

Olje på lerret
61x74
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1918.

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000