Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Furu

Olje på lerret
55x46
Signert nede t.h.: Diriks.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering