Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
109
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Diriks, Edvard
(1855-1930)
Furu
Olje på lerret
55x46
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000