Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Borgen, Fredrik (1852-1907)
Fisker ved innsjø 1884

Olje på lerret
21x32
Signert og datert nede t.h.: Fr. Borgen 84

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 650