Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Studie av barn 1876

Olje på lerret, oppklebet på plate
33x38
Signert og datert nede t.v.: Hans Dahl. 18 Aug 1876 Påtegnet nede på lerretet: Martha Olsen 13 Aar Ina Eriksen 12 Aar

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000