Dahl, Hans(1849-1937)
Studie av barn 1876
Olje på lerret, oppklebet på plate
33x38
Signert og datert nede t.v.: Hans Dahl. 18 Aug 1876 Påtegnet nede på lerretet: Martha Olsen 13 Aar Ina Eriksen 12 Aar
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000