Strømme, Olav(1909-1978)
Skogslandskap 1955
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -55
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på plate
55x46
Vurdering