Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Strømme, Olav (1909-1978)
Skogslandskap 1955

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -55

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering