Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Skogslandskap 1955

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -55

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 6 500