Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Fiskevær med folkeliv 1953

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: R. Fritzvold. -53.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering