Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Fiskevær med folkeliv 1953
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: R. Fritzvold. -53.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
60x73
Vurdering