Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Koren Bjertnæs, Sverre (1976-)
Uten tittel

Olje på lerret
27x35
Usignert

Påtegnet med tittel, kunstner og datering "2002" på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering