Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
Uten tittel

Olje på lerret
27x35
Usignert

Påtegnet med tittel, kunstner og datering "2002" på lapp på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 2 000 med forbehold