Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
Uten tittel
Olje på lerret
27x35
Usignert
Påtegnet med tittel, kunstner og datering "2002" på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 2 000 med forbehold