Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
Svart/hvit studie av tre rosa skyer
Olje på lerret
20x25
Usignert
Påtegnet med feilaktig tittel: "studie av tre rosa skyer", kunstner og datering "2002" på lapp på baksiden, på blindrammen. Påtegnet på lerretet, på baksiden: "Svart/hvit studie av Tre Rosa Skyer".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 2 000 med forbehold