Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Koren Bjertnæs, Sverre (1976-)
Svart/hvit studie av tre rosa skyer

Olje på lerret
20x25
Usignert

Påtegnet med feilaktig tittel: "studie av tre rosa skyer", kunstner og datering "2002" på lapp på baksiden, på blindrammen. Påtegnet på lerretet, på baksiden: "Svart/hvit studie av Tre Rosa Skyer".

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering