Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Krefting, Ruth (1900-1987)
Fra Oslo med Stortinget

Olje på plate
27x35
Signert nede t. h.: Ruth Krefting

Vurdering
NOK 3 000