Knudsen, Gerda(1899-1945)
Skaabu om Vaaren 1942
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Gerda Knudsen 1942
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 2 200
Olje på plate
60x73
Vurdering
NOK 2 000