Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Knudsen, Gerda (1899-1945)
Skaabu om Vaaren 1942

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Gerda Knudsen 1942

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Vurdering
NOK 2 000