Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1970

Olje på lerret
68x86
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -70

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 6 500