Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1970

Olje på lerret
68x86
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -70

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering