Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1970
Olje på lerret
68x86
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -70
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
68x86
Vurdering