Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Indrebø, Tone(1954-)
Studie 1984

Akryl på lerret, oppklebet på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Tone Indrebø -84

Galleri Kampen, Oslo 1984, kat.nr. 12 med tittel: "Studie".

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00