Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Svevende figurer

Litografi, lysmål
86x62
Signert nede t.v.: F Widerberg

Påtegnet nede t.h.: Eget trykk.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 7 000