Widerberg, Frans(1934-2017)
Svevende figurer
Litografi, lysmål
86x62
Signert nede t.v.: F Widerberg
Påtegnet nede t.h.: Eget trykk.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Litografi, lysmål
86x62
Vurdering