Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Ibsenmappe: Brand

Litografier
73x52
30 stk. Komplett med original innpakning. 15 stk signerte. 15 stk med tekst.

Mappe nr. 156/160. Utgitt av: Édouard Weiss, Paris 1986.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 33 000