Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1977
Kullstift på tykt hvitt papir
62,5x87,5
Signert og datert med blyant nede t.v.: Groth 1977
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Kullstift på tykt hvitt papir
62,5x87,5
Vurdering