Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Groth, Jan (1938-)
Komposisjon 1977

Kullstift på tykt hvitt papir
62,5x87,5
Signert og datert med blyant nede t.v.: Groth 1977

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000