Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Groth, Jan (1938-)
Komposisjon 1985

Kullstift på tykt hvitt papir
62,5x87,5
Signert og datert nede t.v.: Groth 1985

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000