Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Sinding, Stephan (1846-1922)
To mennesker 1889

Bronse
H: 25 cm
Signert og datert på plinten: Stephan Sinding 1889

Påtegnet med tittel på plinten.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000