Sinding, Stephan(1846-1922)
To mennesker 1889
Bronse
H: 25 cm
Signert og datert på plinten: Stephan Sinding 1889
Påtegnet med tittel på plinten.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Bronse
H: 25 cm
Vurdering