Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Smith-Hald, Frithjof (1909-1989)
Blå komposisjon

Olje på lerret
46x58
Signert nede t.h.: F. SH.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Blå komposition Frithjof Smith-Hald 1965."

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering
NOK 8 000