Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Landskap med hvitt hus 1955

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 55.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000