Landskap med hvitt hus 1955
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 55.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
38x46
Vurdering