Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Landskap med hvitt hus 1955

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 55.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000