Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Vårstudie i skogen 1964

Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 64.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 55 000