Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1988

Litografi
89x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88

Nummerert nede t.v.: 61/75.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering