Heramb, Thore(1916-2014)
Landskapskomposisjon 1971
Pastell på papir, lysmål
92x68
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 71.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Pastell på papir, lysmål
92x68
Vurdering