Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Landskapskomposisjon 1971

Pastell på papir, lysmål
92x68
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 71.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00