Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Holck, Julius (1845-1911)
Ryper 1889

Olje på lerret
49x74
Signert og datert nede t.h.: Julius Holck. 89.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000